Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy hete (láz nélkül) beteg...

Egy hete (láz nélkül) beteg vagyok. Kell antibiotikum hogy meggyógyuljak végre (mindenféle népi gyógymódot, gyógyszert kipróbáltam de csak romlott az állapotom)?

Figyelt kérdés

Múlt hétfön torokkaparással, levertséggel indult. Szerdára gyenge lettem, erös fejfájással. Szombatra szinte teljesen meggyógyultam, de vasárnapra elkezdett csöpögni az orrom, ami hétföre átment tüsszögésbe. Már 2 csomag zsepit kifújtam. Egyszerüen nem gyógyulok. Amúgy még höemelkedésem sem volt.


Valami komolyabb lesz ez? Orvosra lenne szükségem?


2016. febr. 9. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha már megindult az orrod, akkor nem lesz komolyabb. Most jön le a nátha a fejedből. Folytasd a népi gyógymódokat, mert úgy látszik mégis segített.
2016. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!