Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorsav visszaáramlást...

Gyomorsav visszaáramlást hogyan kezeljem protonpumpa gátló nélkül? Növényi gyógyszer vagy tea segítségével?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál és csináltak gyomortükrözést de ott nem volt reflux diagnózis ként, nekem mégis sokszor gyomorsav vagy valami erős savanyú iz jön a számba még ülés meg séta közben is. Tehát nem csak fekvés közben. Az orvosom irt fel protonpumpa gátlót (pantoprazol) de sajnos nem segít, ha iszom még rosszabb lessz tőle. Mit tegyek? Az orvosom nem hiszi el hogy rosszabb ha iszom a gyógyszert, nem tudok már kihez fordulni.

2020. ápr. 21. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs túlsúlyod?
2020. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs. Nő vagyok, 166 magas és 52 kg.
2020. ápr. 21. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor epe vagy máj probléma szerintem, én azzal folytatnám a kutatást.
2020. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És milyen vizsgálatok szükségesek hogy ki vizsgáltassam az épet és a májat? Ugyanis magánúton mennék. A házi orvosom nem hajlandó tovább vizsgálni.
2020. ápr. 21. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Neki nem is kell vizsgálgatnia. Menj el belgyógyászhoz és akkor majd megmondja mik a lehetőségek. Lehet emésztőrendszeri fertőzés is, de kerüld a savas ételeket, ha teheted, kávét pl.
2020. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kevés a savad. Akkor is, ha visszaáramlást érzel. Ha elolvasod ezt a könyvet (végig, vagy a 36. oldaltól kezdve), akkor mindent tudni fogsz, amit szeretnél.

[link]

2020. ápr. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!