Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet koronavírus?

Lehet koronavírus?

Figyelt kérdés
12 napja vagyok itthoni karanténban ez alatt nem találkoztam senkivel száraz köhögésem van és fáj egy kicsit a hátam gondolom a köhögéstől de más tünetem nincs és ez inkább napközben van mert mikor alszok sose köhögök

2020. ápr. 21. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet. Ha karanétban vagy, akkor biztos, hogy az. MIért nem beszélsz egy orvossal?
2020. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Beszéltünk de mivel más tünetem nincs így nincs mit csináljanak anyám munkatársa vírusos lett és ez mait vagyunk karanténban de neki és az öcsémnek nincs semmi baj ez a köhögés már 4 napja tart
2020. ápr. 21. 18:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Láz, légszomj, izomfájdalom, torokfájás, hasmenés sem volt meg nem érzem magam fáradtnak ízeket meg szagokat is érzem
2020. ápr. 21. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha köhögsz akkor nagy valószínűséggel az lehet.

Valakinél teljesen máshogy jelentkezik.


Az immunrendszertől is függ kinél milyen tünetek alakulnak ki

2020. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja de ha az is akkor lehet enyhe lefolyású és a köhögés nem feltétlen a koronavírustól lehet és ha én az vagyok akkor mások miért nem mutatnak tüneteket? ott vannak a nagyszüleim akik mind2 elmúltak 75 és nekik sincs semmi bajuk
2020. ápr. 21. 18:48
 6/8 anonim válasza:
Miért nem telefonálsz orvosnak? Félsz?
2020. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már nincs semmi bajom valami allergia lehetett
2020. ápr. 23. 22:37
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"ha köhögsz mindenképpen az lehet"

Úristen, ember, gondolkodj már. Attól, hogy jött egy új vírus, még a többi betegség is szinen van. Ha megfújja a szél az arcüreged, ugyanúgy taknyolhatsz, köhöghetsz, sőt a pollenek is felgerjedtek, ami ugyancsak tud jó kis torokfájást, légszomjat generálni...

2020. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!