Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus kórházi látogatási...

Koronavírus kórházi látogatási tilalom - elköszönni sem lehet?

Figyelt kérdés

A férjem nagymamája fekszik kórházban; koronavírus miatt került be, jelenleg azon már túlesett, azonban végelgyengülés tüneteit mutatja, nincs magánál.

Elképzelhető, hogy soha többé nem tudunk beszélni vele, hiszen látogatási tilalom van?



2020. ápr. 20. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb helyen ilyen esetben be lehet menni - kérdezz rá az adott kórházban
2020. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen elképzelhető. Ha nincs magánál úgysem lehet beszélni vele, ha beengednének sem tudnátok.
2020. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Ebben az esetben kivételt tesznek a legjobb tudomasom szerint.
2020. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom haldoklotól el lehet köszönni. Nem tudom fertőzött esetén mit lehet mit nem. Telefonon próbáljátok megerdeklodni.
2020. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van megfelelő védőruha akkor igen... de egy kórházat bármilyen szempontból elég neccesnek tartok most. Szerintem már van annyi beteg elosztva, hogy egy járványkórházba nem engednek csak úgy be senkit.


Kizártnak tartom hogy tudnánka biztosítani FFP2 maszkokat, overált és védőszemüveget mindenkinek. Mikor az orvosoknak sincs feltétlenül...


Sebészmaszkban bemenni meg... no komment.

2020. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapelvkent mindig azt mondjak, hogy be lehet menni ilyenkor, valamelyik nap megis azert bankodott itt valaki, mert nem engedtek. Szóval a gyakorlatban a konkret helytol fugg.
2020. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!