Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ütésszerű foltok testszerte?

Ütésszerű foltok testszerte?

Figyelt kérdés

Helló.

Pár hete észrevettem, hogy a karomon, a lábamon és mostmár a fenékhez közeli részen is megjelent egy. Itthon szerintük csak elpattantak az erek, de korábban nem volt ilyen. Szerintetek fel kéne hívnom a háziorvost, hogy mit gondol? Mert mostanában más tünetek is voltak mint a folytonos álmosság és izületfájdalom, néha fájni szokott a kezem, a hátam ok nélkül. :(



2020. ápr. 21. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy nem kezdenek elpattanni az erek szerteszét az ember testén.

Vashiány tünetei is lehetnek akár, ami ha nincs kezelve, akkor komoly gondokat is okozhat!

Mindenképp hívd fel, az a biztos.

2020. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az esetleg nem lehet, hogy beütötted magad? Rajtam még az is meglátszik, ha egy kicsit jobban megnyom valami. Pedig van amikor meg se érzem, aztán meg sakkozok, hogy ezt a lilácskát meg hol szereztem. Ettől független első sorban inkább az első válaszolóra hallgass, az én válaszom csak a "B" lehetőségként funkcionál.
2020. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kizárt, néha tényleg beverem magam de nem ennyiszer és néha magától jelennek meg, este megnéztem nem volt olyan és reggelre tessék...ÉS olyan helyeken ahol nem szoktam sőt soha nem vertem be. Volt amikor elég nagy folt lett a végén..
2020. ápr. 21. 18:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyjából hány folt van a lábadon? Lábfejeden? Bármi más a felsoroltakon kívül?
2020. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Érdemes lenne az orvosod felhívni és tőle tanácsot kérni. Egy vérképet mindenképpen megér a dolog, számos betegség tünete lehet.
2020. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nos mind2 lábon összesen 6-ot számoltam a karomon 1 és a fenekemhez közel szintén 1 :/
2020. ápr. 21. 20:21
 8/13 A kérdező kommentje:
Más egyéb talán egyszer hánytam véreset a semmiből de más nem hinném. Ez meg az álmosság és a izomfájdalom de az is cska néha.
2020. ápr. 21. 20:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Az álmosság, fáradékonyság gyakran vérszegénységre utal. A véres hányás is jelezheti ezt. Ez meg azt, hogy gyomorfekélyed van. Így veszíted a vért. A foltok miatt lehet véralvadás probléma is.


Nem vagyok orvos. Az összefüggésekre figyeltem fel.



Tudom, hogy a csapból is ez folyik, de egy megfigyelés alapján COVID-os lehet. Egy megfigyelés alapján foltok jelentek meg a lábon. Esetleg az ízületi fájdalom is lehet ez. Mennyire lehet ennek hinni azt nem tudom.

2020. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
a COVID tünetei ezek lennének? Nem hinném hogy ilyen lilás ütésszerű fotl lenne, de lehetséges. de nem vagyok lázas de nem köhögök vagy folyik az ororm..passz
2020. ápr. 22. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!