Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejbiccentő izom mentén...

Fejbiccentő izom mentén mindkét oldalon látható nyirokcsomók. Mitől?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve vettem észre, hogy a fejbiccentő izom mentén mindkét oldalt meg vannak nagyobbodva a nyirokcsomók. Alapjában véve szabálytalan alakúak, nem mozdíthatóak, de időnként fájdalmassá válnak pár napra.

Nyaki lagyresz CT negatív, pajzsmirigy biopszia negatív, UH többször azt írja le, hogy “reaktiv nyirokcsomók”. Feherversejt szamom néha emelkedett, 13-15 között.

Csináltak tumor markert, ami szinten azt az eredményt hozta, valami gyulladásban lehet.

Mi okozhat ilyen tüneteket? Ha erősen oldalra fordítom a fejem, akkor láthatóak és tapinthatoak, egyébként nem. Viszont már akadályoz több dologban, pl nem birok rendesen oldalon feküdni, mert “nyomják” a nyakam.



#nyirokcsomó #fejbiccento izom
2020. ápr. 23. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudom eltelt egy év, de hátha valakinek segít. :) nekem kullancscsípés okozta a fejbiccentő izmok mögötti nyirokcsomókat. (TIBOLA fertőzés)
2021. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!