Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik jelenleh is anorexiában szenvednek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vannak itt anorexiások,vagy bulimiások? Vagy esetleg akik mind kettőben szenvednek? Én is így vagyok. Szóval akinek volt már vagy van is ahoz fordulok.

Ti hogy élitek meg?

Mióta vagytok benne?

Mitől alakult ki?

Előre is köszönöm a válaszotokat.



2020. ápr. 28. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 12-14 éves koromban anorexiás voltam, utána bulimiába alakult. Jártam pszichiáterhez (állami) egy évig kb, nem sokat segített, mert anyámmal mindent megosztott és nem voltam őszinte hozzá.

A kialakulás okában nem vagyok biztos, még nem találtam meg.

A családi zűrök biztos...

Rosszul élem meg, mert évek óta rombolom magamat, és mindenki azt hiszi, túl vagyok rajta. Elköltöztem albérletbe, párommal élek, és ugyanúgy túleszem magam, és bulimiás vagyok. Szépen csendben. Nem ez határoz meg, nem törődök ezzel annyit, de nehéz ezt megélni.

Nem tudom, valaha ki fogok-e mászni belőle, sokszor elhatározom, hogy ma nem, aztán mégis belecsúszok. És ez megy évek óta.

Már rengetegmindenen túl vagyok, de ha valakinek van sikersztorija, jótanácsa, szerintem ossza meg, a kérdezőnek is biztos jót tenne :)


Kitartás

2020. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1-hez még: Elfelejtettem leírni, de most 21 éves vagyok
2020. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Én mindkettőben vagyok most. 18 éves vagyok.
2020. ápr. 28. 12:54
 4/4 anonim válasza:
Szia! En anorexias vagyok de neha vannak bulimias idodzakaim szoval momdhatni mindekettoben szenvedek.. szivesen beszelgetnek hozzam hasonlo cipoben jarokkal sugyhogy ha van kedved irj!🥰
2020. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!