Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Homloktáji fejfájás, mitől?

Homloktáji fejfájás, mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hónapok óta szűnni nem akaró homloktáji fejfájásom van. Szemem között szokott, valamint oldalt szemem sarkánál fájni. Azaz nem is fájás, hanem ilyen lüktető, bizsergő egyszerre csiklandózós érzés. Folyamatosan lüktet van hogy kisebbet, van hogy nagyobbat, de állandó jelleggel. Érdekes, de ha megmasszírozom a homlokomat, vagy két oldalra szinte osszenyomom, akkor egyáltalán nem fáj. Leginkább napközben érzem, ha valamin gondolkodni, figyelni kell, akkor jobban elkap.. Reggel 1-2 óra hosszaig rögtön ébredés után még full tünetmentes vagyok, gondolom azért, mert kipihentem magam. Este is enyhébb nyilván azért, mert fáradt vagyok. Sokszor kihagyok, leblokkolok, nem emlékszem egyes dolgokra. Pl anyám elmond valamit, én meg folyton visszakerdezek, hogy mit is mondott. Amikor tartanak ezek a rohamok folyton izzadok, meg wc-re kell mennem rengetegszer. Amit megeszek, jön is ki. Hozzátenném, hogy rossz a latasom is, ezért szemüveges vagyok. Hogyha viselem akkor erősebben lüktet a homlokomba, ha leveszem kevésbé. Egyébként mióta szemüveges vagyok azóta lüktet szerintem vagy nemtudom.

Elég zárkózott vagyok egyébként, nem járok szinte sehova sem, mert nincs sok ismerősöm.

Sokszor stresszelek, gondolkodom a jövőmön, ugyanis februárban otthagytam az egyetemet, mivel nem tetszett a szak amire jártam. Itthon a szüleim annyira nem izgatják magukat emiatt, de engem rettentően zavar, mert már totál nem tudom mihez volna kedvem.

+Anyai ágon örökletes ez az idegrendszeri probléma, sok rokonomnak volt/van agylágyulása, és most attól félek, hogy velem is ez lesz és megbolondulok.

20/F


2020. ápr. 30. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A leblokkolással nekem voltak hasonló élményeim: a bölcsességfogam belenyilalt és pont telefonon beszéltem az autószerelővel, aki mondta az időpontot nekem, én meg azt se tudtam hogy milyen hónap van. Szerintem csak szimplán oda terelődik a figyelmed és ezért hiszed azt, hogy leblokkolsz.
2020. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a fájdalom 90%ban egyoldalú, bal oldali.
2020. ápr. 30. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg migrén vagy szem miatti fájdalom.

Gerinces, testtartásod rendben?

Állkapocsízületed nem szokott fájni?


Írj a webbetegen egy orvosnak ezzel kapcsolatban, hogy mit javasol.

2020. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Allkapcsom nagyon ritkán.. Inkább a fogam.. Van egy rosszul gyokerkezelt fogam ami neha bedurran este..

Testtartásom nagyon rossz, totál púpos vagyok és fáj is a derekam

2020. ápr. 30. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!