Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen vizsgálattal lehet ki...

Milyen vizsgálattal lehet ki deríteni hogy jut az agyba elég vér?

Figyelt kérdés

#agy #vér ellátás
2020. máj. 1. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A nyaki ultrahangról tudok, azt nekem is csinálták. Biztos vannak még más módszerek is.
2020. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Angiographia.
2020. máj. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Doppler. De miért kérded?
2020. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sűrűn van olyan érzésem hogy szédelgek mint amikor fel állunk hirtelen és meg szédülünk. Csak nekem nem múlik el még séta után sem. Azért gondoltam hogy valamiért nem jut elég vér az agyamba. Vagy én se tudom mitől lehet ez az ájulás érzés.
2020. máj. 1. 19:55
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez sok minden mástól is lehet, de akármelyik vizsgálati módszer is jön szóba, mind beutaló köteles.
2020. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok oka lehet, a félre gyógyszerezéstől, a nyaki gerincen át, a neurológiai problémákon keresztül, a vérnyomás gondig bármi.

Mindenképpen érdemes utána járni, kezdj a háziorvosnál, ő majd kéri a többi vizsgálatot.

2020. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Voltam házi orvosnál aki meg merté a vérnyomásom, csinált egy EKG-t meg a vérkepem is meg nézte és azt mondta hogy nincs semmi bajom, biztosan pszihés eredetű. Nem hajlandó további vizsgálatokra küldeni. Gyógyszert meg nem szedek semmilyet.
2020. máj. 2. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!