Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyerre mit ajánlotok?...

Aranyerre mit ajánlotok? Annyi tunetem van, hogy kakis marad a boxerom. Reparon kúp és krém jó lehet?

Figyelt kérdés

2020. máj. 4. 00:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó lehet, de én megmutatnám a helyedben az általános sebészeten. Kicsit kellemetlen, de jobb tudni, hogy minden rendben van-e.
2020. máj. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez nem biztos hogy aranyér.

De ha az, reparont próbald. Vagy proktis. De sokféle van. Ám legjobb megnézetni dokival. Lehet hogy totál feleslegesen tolod fel a kupokat. Es az is lehet, hogy vmi olyan kell, ami receptköteles, pl Aurobin krém.

2020. máj. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miből áll a vizsgálat ilyenkor?
2020. máj. 4. 00:21
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Ágyra felfekszel oldalasan, nadrág lehúz. Doki kesztyű fel, krémbe belenyúl, aztán beléd. :D Hetero pasi vagyok, ki lehet bírni, bár, mint mondtam nem életem kellemes élményei közé tartozik. Pár másodperc az egész. Ha gikszer van, akkor elvileg valami kütyüvel is megvizsgál, nálam szerencsére nem volt rá szükség.
2020. máj. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Aranyer verzik. Kakis nadrag zsiros szeklettol van, mikor olyan kenocsos, hogy sok papir kell. Az felszivodasi zavartol.
2020. máj. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Papirral torles helyett tisztitsd meg zuhannyal. Kend be reparonnal, tegyel ra kis vattat.
2020. máj. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Jah, veres lenne, nem kakis. Torold ki normalisan
2020. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Hello!

Mennyi idős vagy?

2020. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szamo77db ***** válasza:
Nekem az a kúp vált be legjobban, amit a patikában készítenek. De ezt csak receptre adják.
2020. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!Mosd meg zuhannyal,vagy használj nedves törlőkendőt.
2020. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!