Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 23 éves fiú vagyok. Néhany...

23 éves fiú vagyok. Néhany hete felfigyeltem egy enyhén kiemelkedő, néha hámló piros foltra az alkaromon. Nem viszek, nem fáj. Csatolok képeket. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


A jelenlegi helyzetben nincs lehetőségem bőrgyógyászhoz menni. Nem is várok el diagnózist, csak annyi érdekelne, hogy esetleg valaki tapasztalt-e hasonló bőrelváltozást. Mi lehet ez? Van okom aggódni?

A válaszokat előre is köszi.


2020. máj. 4. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Szia

Ajánlom rá a triderm krémet!

2020. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Bepanten sensiderm
2020. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem akarlak megijeszteni, de sos-ben irány a bőrgyógyász vagy legalább a háziorvos - ez simán lehet belépő a bőrrákhoz

[link]

2020. máj. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ez eddig nem volt ott, akkor minél előbb orvos! Olyan, mint valami anyajegy, vagy szemölcs lenne. Menj orvoshoz!
2020. máj. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Basalióma gyanús! Nekem három volt kettő volt a hátamon egy a lábamon, szóval tudom, hogy néz ki sajnos.


Kérj mielőbb bőrgyógyászatra időpontot!

2020. máj. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy van már olyan alkalmazás azt hiszem a SOTE csinálja, bőrgyógyásznak beküldöd a fotót, ő meg véleményt mond. Keress rá, próbáld ki!
2020. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!