Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arra ébredtem, hogy brutálisan...

Arra ébredtem, hogy brutálisan fáj a torkom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig is folyamatosan betegek voltunk, pedig március eleje óta nem voltam boltban sem, csak anyám, aki mindig beteg. Megkaptam, hogy "nem öltöztél fel, megfáztál"
2020. máj. 5. 02:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem használ semmi, olyan brutális...
2020. máj. 5. 02:24
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

ha annyi ezresem lenne, ahány kérdésed volt már erről, akkor nem kéne aggódnom egy pár évig...


igyál teát!

2020. máj. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem használ, gargalizáltam már. Annyira brutális fájdalom, hogy lekaparnám a falat. Nyelni nem bírok, annyira fáj...


Nem én tehetek róla, pár napja kezdődött rosszullét, hasmenéssel, anyám pár nappal korábban szokás szerint...



Levegőt venni és nyelni is brutálisan fáj...

2020. máj. 5. 02:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Erre a gyk közönsége nem valószínű hogy tud neked érdemi választ adni. Ha csak valami megnyugtató választ akarsz hallani, sajnos ez arra nem megfelelő felület. Igyál teát, vannak nagyon jó erős szopogatós vény nélkül kapható gyógyszerek erre (nem fogom őket itt reklámozni, de a patikus rendelkezésedre áll ehhez).


Elsősorban a legésszerűbb lenne felhívni a háziorvost, mert Ő tud okosat mondani. Vagy tedd ki valami orvos válaszol rovatba a kérdésed. Pl.

[link]

2020. máj. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Covid 19?
2020. máj. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én septofort (zöld színű) tablettát szopogatok, ettől már a csírájában el szokott múlni a kezdődő esetleges kellemetlenség.


Az említett készítményt napi szinten kellene legalább, de van, hogy kétnaponta jutok el odáig. (Napi 2-3 pasztilla javasolt a mellékelt tájékoztató szerint.)


C-vitamin és Dorithricin?! (Nem tudom, hogy jól írom-e a nevét?) Dorithricin antibiotikumos készítmény RÖGTÖN KIÖLI A BACILUST! (Legalábbis nekem így volt, mikor tavaly év elején küzdöttem erős influenzavírussal.)


Ui: van egyáltalán még fájdalmad - vagy elmúlt már? Hogy vagy azóta?

2020. máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamo77db ***** válasza:
A manduláid megvannak még?
2020. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 7-es válaszoló rávilágított végül a lényegre.


Tényleg, mi van a manduláiddal? Ha nem vették ki őket, azok fájhatnak ennyire brutálisan.

2020. máj. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!