Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesehomokom van, hogy igyam a...

Vesehomokom van, hogy igyam a folyadékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne,hogy igyam a vízet,inkább igyak többször keveset vagy ritkábban,mondjuk 1 litert?

Olvastam,hogy van aki szerint az tisztítja jobban a vesét,ha egy nagyobb adag folyadék megy le,de van aki szerint inkább két óránként menjen le 2-3 dl folyadék.

Nemtudom,,hogy melyik a jobb.

Az orvos szimplán annyit mondott,hogy igyak sok folyadékot,de azt nem,hogy,hogy:(:



2020. máj. 5. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem barhogy, ami nem okoz rosszulletet.

En osztonosen sokat iszom. De sokan utaljak a vizet. Lenyeg, hogy a vizhajto koffeines es alkoholos ital rosszabb. Szerintem tul sokat ne, de rendszeresen, es ket liter vizet mindenkepp.

2020. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is sokat iszom,főleg tavasszal és nyáron.

Szerintem két óránként iszom 3 dl vízet + étkezéseknél!:)

2020. máj. 6. 01:43
 3/4 anonim ***** válasza:
ismerek olyat, akinek sört javasolt orvos
2020. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszerre lemegy 3 deci az már eléggé beindítja a diurézist ahhoz, hogy rendesen kimossa a vesét.
2020. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!