Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A nyaki gerinc rendellenessége...

A nyaki gerinc rendellenessége okozhat szemhéj “tikkelést/ remegést? ”

Figyelt kérdés
Egy ideje rangatozik a bal szemhéjam de nem jonnek rá a vizsgálatok alapján mi okozza. Évek óta sajnos nagyon rossz a nyaki gerincem (röntgen alapján nem hogy kiegyenesedett hanem konkrétan fordítva ferdul meszesedik stb. És az jutott eszembe hogy sok helyen írjak hogy a nyaki gerinc okozhat látás problémát / nyomhatja a látó ideget hogy esetleg itt nem nyomhat valamit? Arcideg vagy hasonlót.
2020. máj. 6. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Az első nyakcsigolyákat többnyire hanyagolják. Én elmennék egy kínai orvoshoz, klinikára.
2020. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen problémát nem okoz a nyaki gerinc. Nekem is bajos, nagyon is, de más jellegű problémákat okoz.
2020. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Inkább csak szédülést okoz a nyaki gerinc. Ez a remegés ideg alapon, és B vitamin, valamint magnéziumhiánytól van. Nekem ilyenkor beválik a Brandenburg neuro vitamin.
2020. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont ugyan ez volt. Elkezdtem kálciumot szedni és egy hét után elmúlt azóta sem jött vissza pedig 2 évig szenvedtem tőle. Próbáld ki hátha neked is ez a gond.
2020. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!