Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lesz nyáron a strandolás?

Hogy lesz nyáron a strandolás?

Figyelt kérdés
Nyári melegben az emberek a strandon hogyan fogják a maszkot (ami elázik és akkor semmit nem ér) vagy a 1,5-2 méteres távolságot tartani, amikor a medence sokszor annyira tele van, meg nem csak a medencék, hanem az egész strand területe. Így aztán újra fellángolhat a koronavírus, ti mit ondoltok erről?

2020. máj. 6. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Én például nem értem egyáltalán miért nyitnak ki. Elvileg bőrön is terjed, hiszen ezért kell annyit fertőtleníteni. Na most az a víz milyen szinten lesz tele baktériumokkal? Csupán ha egy fertőzött bele megy..?! Én például ezen gondolkoztam. Mi idén kihagyjuk a strandolást az egészen biztos.
2020. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Utcán nem kell maszkot hordani meg strandon........


Azt gondolom, hogy felesleges parázás az egész. Eddig is bármit elkaphattál, ha ennyire félsz ettől ne menj sehová.

2020. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tőlem aztán kinyithatnak, a lábam se teszem be!
2020. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az okosok megmondták, hogy a vízben nem terjed az amúgy légúti betegség, aminek elsődleges terjedési módja a cseppfertőzés, vagyis ha a vízben melletted egy strandoló fertőzött rád tüsszent 😂

Szánalmas az egész.

2020. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, hogy nem gondoltak bele eléggé a döntéshozók ebbe, hiszen a nyár már itt van, a jövő hónapban júniusban bőven lehetne menni strandra, csak az a kérdés, hogy egy-egy strandolás után mindennemű óvintézkedés nélkül mennyi lesz újra a vírusfertőzés az egész országban, hiszen rengeteg strand van. Nem a víz közvetíti a vírust, hanem a közvetlen melletted fürdők tüsszentése, köhögése, a medence fölött meg úszik a vírus. Kíváncsi lennék ki lesz ilyen merész, aki strandolni fog az idén.
2020. máj. 6. 12:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt se felejtsétek el hogy a strand vizét telenyomják klórral, az igényesebb helyeken valószínűleg nem lesz baj (gyakori fertőtlenítés és viztisztítás)
2020. máj. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Boron terjed.. 😂 Istenem. Persze, beeszi magat..


Ha rajtamarad a kezeden es akaratlanul megpiszkalod a szemed, vagy megtorlod a szad a kezeddel akkor bejuthat a szervezetedbe.



A strandokon meg a kloros vizben nem marad meg. Tehat pusztan hogy belemesz a medencebe ahol elotte egy fertozott furdott nem jelent kockazatot.


Persze ha a strandon radtusszent valaki attoo meg elkaphatod de ugyanigy elkaphatod egy boltban ha nincs rajtad maszk, vagy setalva az utcan a szembejovotol.

2020. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Klór kivégzi. Úgyhogy eleve kötelező mártózást kéne előírni a teljes lakosságnak 1 óránként.
2020. máj. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazából ha erősebben lesz itt vírus akkor a maszk ott már semmi
2020. máj. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!