Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Seborrhea ekcémára megoldás?

Seborrhea ekcémára megoldás?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve megjelent a fejbőrömön egy viszkető betegség. Elmentem bőrgyógyászatra és ott seborrhea ekcémának allapitotta meg az orvos. Fel is irt egy sampont es egy alkoholos folyadekot amivel kenegetnem kellett. Teny hogy csillapitotta az irritaciot de 3 honap alatt meg mindig ugyanugy tovabbra is jelen volt. Mar legalabb 3-4 sampont kiprobaltam egyik se mukodott. Esetleg akinek ugyanez a panasza neki mi segitett?
2020. máj. 6. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs általánosan elfogadott szakmai álláspont, van, aki mikroszkópikus gombára fogja, más a demodex szőrtüsző atkára. Alkoholos bedörzsölés ideig-óráig segít. Egyébként meg ként vagy szelént tartalmazó sampon (ami a gomba vagy atka kitinjét megbontja).
2020. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem közel 4 évig volt korpás a fejbőröm, állandóan viszketett, rettenetes volt. Rengeteg csoda terméket, kénes sampont kipróbáltam, gyógyszertárit is, de teljesen egyik sem mulasztotta el. Belgyógyásznál voltam, más okbol, rákérdeztem a fejtörőmre, a doktornő pedig azt mondta, hogy sebhorrea lehet. Nem írt fel rá semmit, azt mondta, nézzek valami erre való sampont... Én a Rossmannban vettem, Bilka sebhorrea-ra való samponját, azóta totál elmúlt! Nyomtalanul! Előtte meg évekig szenvedtem! Én ezt ajánlom, 250ml olyan 1200 forint körül van, picit drága, de hatásos! Kb. az 5-6.hajmosastol tüntette el a korpát.
2020. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász, nem belgyógyász:)
2020. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és fejboromre, nem fejtörőmre:))) bocsi
2020. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fejborre: bioderma nade d.s Arcborre-testre: uriage termalvizes arckrem kek kupaku
2020. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!