Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem gyanús, hogy vidéki...

Nem gyanús, hogy vidéki megyék közül van, ahol 300 fertőzött van, míg máshol 20? se!?

Figyelt kérdés
Nyilván nem áll sehol hetek ota igaziból egy tucat főnél a dolog...Akik ilyen alacsony számúban laknak, azok nem is aggódnak annyira? Mikor csak tesztelés nincs annyi valószínűleg?
2020. máj. 9. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Senki nem lát a számok mögé. Van olyan ismerődöd, akiről tudsz, hogy koronavírusban betegedett meg? 10 napig lázas volt, kiheverte, és felgyógyult és köszöni, jól van? Van olyan ismerősöd vagy szeretted, aki ebben hunyt el?


Ebből kell kiindulni. A TÉNYEKBŐL, azokból, amiket a magad bőrén tapasztalsz meg, nem azokból, amiket tényként tálalnak, de lehet, hogy a fele sem igaz.


Nekem mindig eszembe jutnak a a kutatók által letesztelt autók és az utána kirobbant botrány: szinte minden adat hamis volt.


A Covid kapcsán én orvossal beszéltem, nem is eggyel, mind azt mondta, hogy túl van ligegve, csak a politikusok már nem nagyon tudnak ebből kimászni.

Az egyik klinika nálunk már a múlt héten dolgozott: műtöttek. Codiv-mentes volt. Ehhez képest a neten még pirosaal jelzik, hogy juj, be ne tedd a lábad, Covid.


Sorry, de én inkább hiszek egy orvosnak, ha megbízható embernek ismerem, mint egy netnek, vagy egy hazug politikusnak.


Egyébként mindenki azt hazudik, amit akar. Előbb-utóbb kiderül, a bizalmat elveszti és soha többé nem hozhatja helyre. És a karma az karma. Minden tettünkért fizetünk egyszer, ha tetszik, ha nem.

2020. máj. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne gyanús? Nyilván az, hogy nem tesztelnek és az alacsony betegszámhoz egy magas halálozási szám tartozik több, mint gyanús, de az várható volt, hogy nem lesz arányosan elterjedve. A ritkán lakott részek, tanyavilág, azon emberek, akiket nem fenyeget az a veszély, hogy dolgoznak, vagy találkoznak olyannal, aki dolgozik, nyilván kisebb eséllyel fertőződnek meg.
2020. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy globálisan elterjedt vírus.


Ha megnézed a térképet a hivatalos oldalon, láthatod, hogy azok a részek (Budapesttel az élén) vörösebbek, amik jobban be van kapcsolva a globális vérkeringésbe.


Fejér és GYMS megye is pl.

2020. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!