Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vénagyulladás vagy mi lehet ez?

Vénagyulladás vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár hete észrevettem egy sima kis csomót a hónaljamnál.

Nem fájt így nem foglalkoztam vele, mert lehet akár szőrtüszőgyulladás is. De utána elkezdett iszonyatosan fájni azona részen és mintha az egyik véna vagy mi ott fel lenne dagadva vagy begyulladva. És egy kis lila folt is megjelent ott. Kicsit aggódok, mert akkor is fájni szokott mikor simán ülök és nyugalmi helyzetben van a karom. Bal karom pontosabban. Más tünet nem volt talán a kisebb bevérzés szerű foltok a lábaimon meg a karomon ilyen mintha beütöttem volna székbe, asztalba stb. Lilás zöldesek voltak. Szerintetek mi lehet? Olvastam, hogy lehet akár vénagyulladás is de nem akarom magam diagnosztizálni. Hátha valakinek volt ilyen tünetei és hátha tudná. 23l.



2020. máj. 12. 06:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha borotváltad, akkor lehet amiatt. Az, hogy mi az pontosan, nem tudjuk, de orvos meg tudja mondani.
2020. máj. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomó lehet, de megmutathatod orvosnak. Nekem is van.
2020. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van a hónom alján csomó mind a kettőnél de én azonnal orvoshoz mentem de hála csak zsír csomó de az nem fáj és nem lilul el csak szépség hiba. Ügy hogy azt tanácsolom sürgősen menj vele orvoshoz nem gyerek játék mivel a lábadon is vannak foltok azok olyan bevérzések lehetnek de ide orvos kell vesz vért meg csinál vizsgálatot és utána kiderül mit kell tenned.
2020. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!