Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Na volt gyomor-bél tukrozesem...

Na volt gyomor-bél tukrozesem boditasban.halisten semmit NM éreztem.A kérdésem az hogy kaptam egy másik időpont két hét múlva mert,hogy addig tart ergo vettek szövet mintát,biopsziat? Mivel annyira NM voltam magamnak vissza se tudtam kérdezni.

Figyelt kérdés
Ha minden rendben lenne akkor miért kell két hetet várni? Én úgy olvastam a biopszia miatt azaz szövettani vizsgálat tart kb 2hetig míg lesz eredmény.tehat a kérdésem hogy most erre várunk?
2020. máj. 12. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Feltehetően igen. De az orvos tudna többet mondani. A szövettani vizsgálat nem jelent egyből bajt. Azt jelenti, hogy a doki látott egy olyan szövetdarabot, aminek kíváncsi az összetételére. Ez sok esetben rutin eljárás. Pl ha levesznek egy anyajegyet, vagy kivesznek egy csomót valahonnan a bőröd alól akkor is el szokták küldeni, biztos ami biztos.

Kérdezz rá a dokinál.

2020. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon tudtam kérdezni mivel óramű pontossággal már ott volt a következő beteg,most itt vagyok kb információ nélkül hogy mire is kell várnom két hetet.
2020. máj. 12. 12:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Más beteg akik előtte voltak ok kaptam papírt,hallottam hogy minden rendben.Nekem csak annyit mondtak két hét múlva menjek vissza addigra lesz eredmény..
2020. máj. 12. 12:06
 4/6 anonim ***** válasza:
A szövettani lelet elkészülte 14 napon belül van általában. ...és igen, a szövettani eredményre vártok. De az már eleve aggodalomra adhat okot, ha vesznek mintát.
2020. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Francokat kell ijesztegetni a kerdezot!

A mintavétel nagyon gyakori, es varni kell az eredmenyre. Nem nagy ugy, nem kell aggodni miatta

2020. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"De az már eleve aggodalomra adhat okot, ha vesznek mintát."


Ez nem igaz, rengeteg alkalommal vesznek mintát. Ha abszolút semmi tünteted nem volt, akkor valószínűleg semmiség, csak valami apró elváltozás. Ha valami komolyabb dolog, akkor is szerencse, hogy hamar eltávolították, mielőtt nagyobb baj lett volna.

2020. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!