Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » December 14.én Bécsben jártam....

Ekka87 kérdése:

December 14.én Bécsben jártam. December 31.én begyuladt a torkom, és elveszítettem a szaglásom. Koronás voltam?

Figyelt kérdés
Azóta most fogok harmadjára elmenni fül-orr-gégészetre. A házi orvos torokgombára írt fel kezelést, ezért mentem tovább, mert nem hittem el...a kenetvétel negatív lett: hagyjam abba a gombaölőt, gargalizáljak. Most már eltelt 5 és fél hónap, és azóta sincs szaglásom, a torkom be van gyulladva. Most megint menni fogok orvoshoz, mert kissé megnagyobbodott a nyakamon az egyik nyirokcsomó?, vagy pajzsmirígy? Nem értek hozzá...és a fejem is fájdogál, pedig nekem nem szokott. 2 hete a vérnyomásom is magas volt 2 napig...Én eddig nem is gondoltam erre, de már egyre gyanúsabb, hogy rég túlestem a víruson, és a szövődményeitől szenvedek?

2020. máj. 15. 02:31
 1/2 anonim válasza:
Nem hülye vagy,szerintem az nem korona volt lehett valami más
2020. máj. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetett akár korona is, nagyon keveset tudnak az orvosok erről a vírusról. Biztosan úgy tudhatod meg, ha csináltatsz tesztet.
2020. máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!