Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az normális, hogy 1,5 liter...

Az normális, hogy 1,5 liter víztől 10x voltam wcn?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy eddig csoda volt, ha egész nap megittam 1,5 litert. Mától próbálok egészségesen étkezni ami mellé javaslt napi 3l szénsavmentes ásványvíz.

Az első 1,5 litert 3 óra hossza alatt erőltettem magamba, de mióta megittam 15 percenként járok mosdóba. Ez normális? Soha nem volt ezelőtt ilyen.



2020. máj. 15. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális, hirtelen ittál sokat, a fele elég lett volna 3 óra alatt, és elég napi 2,5 liter.
2020. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 jeverezi ***** válasza:
Én is sokat járok wczni ha gyorsan megiszok vizet. Viszont a tiz az nagyon sok másfél liter vizhez. Lehet hogy cukorbetegség jele. Érdemes megnézetni a vércukorszintedet.
2020. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 1,5liter víztől nem kéne olyan sokszor wc-re menni de mindenkinek más a szervezete, különben csak nagy melegben kell több folyadékot inni én úgy tudom, hogy napi 2 liter kell meg inni egész nap és nem egyszerre.
2020. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!