Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális az, hogy majdnem...

Normális az, hogy majdnem minden szóda-ásvány és sima víztől hasmenésem van?

Figyelt kérdés

Eleinte csak a szódától volt hasmenésem, később az ásványvíztől is, a simától is, és a buborékostól is. A csapvízről nem is beszélve.


Milyen vizet vegyek/igyak ami kíméli a gyomrot, és nem okoz ilyet? Egyéltalán mitől van ez?


Előre is köszönöm a válaszolóknak.


Egy 25 éves lány.



2014. máj. 18. 02:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Pi víz
2014. máj. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, az meg lugosít.

Nekem olyan boltban is kapható normális víz kéne ami nem csinálja ezt, egyáltalán mitől van ez? Pi viz sem használt - egyébként.


Semmitől nincs hasmenésem, bármit iszom, kóla, fanta, semmi, csak a víz és annak minden formája. Mi a franctól van ez? :(

2014. máj. 18. 03:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy extrém gondolat, de ha esetleg elmennél orvoshoz?
2014. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Colát, Fantát, egyéb ilyen sz*rokat ne igyál. Irány az orvos, addig is esetleg egy probiotikummal megpróbálkozhatsz, ilyet akár egy DM-ben is kapsz (Protexin, Béres, ...).
2014. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A cukros üdítőkről tényleg le kéne mondanod.. nem tudom mennyit iszol belőlük, és mennyi vizet iszol naponta. Ha az üdítők és más folyadékok vannak nálad előnyben, és nem a víz, akkor talán az okozhatja, hogy nem a vizet szokta meg a szervezeted, hanem a többi dolgot.. és lehet erre így reagálsz.
2014. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!