Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » "Csendes szörnyetegek" szerint...

"Csendes szörnyetegek" szerintetek Magyarországon is előfordulhatnak?

Figyelt kérdés
Az amerikai műsorról jutott eszembe, nálunk vannak e olyan férgek, paraziták amit folyóban fürödve, vagy mosdatlan gyümölccsel, vagy akár háziállattól elkaphatunk és nagyon súlyos, akár halálos kimenetele is lehet a betegségnek.
2020. máj. 17. 23:38
A kérdező szavazást indított:
Nincs
Minimális az esélye
Van rá esély, de évi néhány beteg, akit nem öl meg
Évi 1-2 halálos áldozata lehet a parazitáknak
Évente
19 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a szavazást elrontottam, több lett volna a lehetőség csak véletlen kiírtam a kérdést és már módosítani nem tudom. :-)
2020. máj. 17. 23:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szavazok, de vannak nálunk is "csendes szörnyek" Kezdhetjük a kullanccsal.
2020. máj. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ismerem a műsort, az biztos, hogy jó műsor és szerintem neked is feltűnt, hogy a legtöbb az ilyen.. "tipikus" helyekről jött vissza pl utazással


Az összes többi esetre meg maximum nagyon de nagyon kevés esély lenne.. eleve Amerika, az meg még ha csak az Egyesült Államokat veszed, eszméletlen nagy.. persze hogy összeszednek bármit lényegében

2020. máj. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a galandféreg is ilyen

[link]


cérnagiliszta:

[link]


A kullancsot említették.

2020. máj. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!