Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fibroadenoma kérdés?

Fibroadenoma kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. 2 hónapja, hogy fibroadenomát állapítottak meg az egyik mellemben. Kb.1,5 cm nagyságú. Persze nagyon beparáztam, mert még csak 21 éves vagyok, mentem is vele dokihoz. A doki nagyon bunkó volt velem, mai napig ennek okát nem tudom no de mindegy. Elküldött egy UH-ra, ami másnap le is zajlott, de ott már mikor vetkőztem le mondta a nő, hogy az jót jelent hogy mobilis a csomó. Megnézte a cuccal és azt mondta jó induatú elváltozás, fibroadenoma. Vagy kiszedetik, vagy pár havonta kontroll kell. Nem küldött tovább sehová, sőt, mikor iskolai védőnőnknek beszéltem erről azt mondta, az csak akkor javallott, ha nem mutat egyértelmű képet az UH arról, hogy jó vagy rosszindulatú.


Csak picit bennem maradt egy félelem, hogy akkor tuti nem szükséges-e, nem tudom akinek volt ilyene nem küldték tovább?


Köszi a választ!



2020. máj. 18. 15:59
 1/1 anonim válasza:
Szia! Ugyanebben a cipőben járok én is most. 22 éves vagyok és tegnap találtak mindkettő mellemben 1,5 cm-es fibroadenomat, és sehova nem küldtek tovább, csak azt mondta a doktorúr, hogy évente kontroll és ennyi. Biopszia sem volt
2022. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!