Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibiotikum kezelés kapcsán...

Antibiotikum kezelés kapcsán clostridium difficele fertőzést kaptam,mely két hónapos Klion kezelés ellenére sem szünt meg.Amint elhagyom,pár nap után újból jelentkeznek a tünetek. Kérdésem hogy ki gyógyult ki ebből a betegségből és milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
2020. máj. 19. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyenem, de úgy tudom, antibiotikumokkal nehéz ezt leküzdeni. A széklettranszplantáció a leginkább hatásos módszer. Azt viszont nem tudom, hol csinálnak ilyen beavatkozást.
2020. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Probiotikumokat szedtél? Protexin vagy ProGastro vagy Normaflor bagy hasonló készítmény segít visszarendezni a baktériumflórádat.

A Klionon kívül egyébként van más alkalmazható antibiotikum a Clostridium difficilere,de ezt szakemberrel kellene megbeszélned.

2020. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!