Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy a két hónapos...

Mit tegyek hogy a két hónapos (9 hetes) újszülött kisfiam ne nyúljon bele a számba. Eddig kétszer fordult elő. Félek összeszed valamit tőlem. Ti is jártatok hasonlóan ennyi idős babával? Volt e betegség belőle?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 25. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát ne tartsd állandóan nyitva a szád! Azon túl, hogy így nem tud belenyúlni a baba, esztétikailag jobban mutatsz, és nem kell állandóan feltakarítani a nyálat.
2020. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Semmi baja nem lesz, érintkeznie kell egyébként bacikkal. Ha burokban neveled, hosszú távon risszabb neki.
2020. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk olyan alap doligra gondoltál, hogy megfogod a kezét vagy távolabb tartod? :) Egy kéthónapost még nem nagy cucc távol tartani.
2020. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Hathetes koráig újszülött, de csak lélektani szempontból, orvosi szempontból ez az időszak még rövidebb, 8 napos koráig tart. A tiéd már csecsemő. Néha sajnos megtörténik, a legjobb, amit tehetsz, hogy egyből lemosod a kezeit, de testnedvekkel amúgy is érintkezik valamennyire.
2020. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, én sosem gondoltam, hogy ez baj lehet. Nem kell burokban nevelni.
2020. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom a pókok is beszövik a szád. Egy csecsemő kezét is pont olyan nehéz távol tartani.
2020. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 de jót nevettem.😂😂😂Ezt a kérdést nem nagyon értem.Mit keres a szád közekében?
2020. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom még mindig a szamba nyúlkál, pedig már 14 hónapos...És nem, nem tátom állandóan, addig feszegeti, csípi főleg altatásnál, míg bele nem tud nyúlni. Nincsen semmi baja, én sem értem mi ez a szokása, amúgy elég idegesítő is.
2020. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
1es-nagyon jó😀 Szerencsére nálunk nem volt ilyen probléma de ha lett volna nem hagytam volna hogy oda nyúlkáljon. Lehet hogy nem kell burokban nevelni de csak 9 hetes- meg mondjuk én később sem örültem volna neki. Most még könnyen le tudod szoktatni mert nagyon pici késöbb nehezebb dolgod lesz
2020. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1es valaszon nagyon jot nevettem 😅😅

De egyebkent baja nem lesz tole a babanak alapvetoen, ha nem vagy eppen beteg

2020. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!