Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már béltükrözésed?...

Volt már béltükrözésed? Miért, és mi lett az eredménye?

Figyelt kérdés
2020. máj. 21. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt. Néha ilyen hasmenésszerű dolog jött rám, de csak nyálka ürült, széklet nem. Egy alkalommal pedig kicsit véres is volt. Bepánikoltam, elmentem dokihoz. Kikérdezett, megvizsgált, mondta, hogy szerinte semmi gond, de ha nagyon félek, egy vastagbéltükrözést megérhet. Csak altatásban vállaltam, magán úton, így szövettanbal kB. 90 ezer forintomba fájt. Negatív lett. Nekem ennyit megért, hogy többet nem parázok azon, hogy colitisem vagy crohnom van.
2020. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, mert friss vért f.stam. Mivel semmi okot nem talált biztonság kedvéért kiírt vastagbéltükrözésre. Bódítást kértem, így addig amíg benyomta nem voltam magamnál, de utána meg is ébredtem, néztem vele a képernyőt. :) Nem volt fájdalmas, csak minimálisan kellemetlen, és semmit nem találtak.
2020. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állandó hasmenés és alhasi fájdalom miatt voltam. A háziorvos írt beutalót a gasztroenterológiára ahol adtak időpontot. Hamar megvolt a vizsgálat, kb 10 perc és minden érzéstelenítés nélkül. Nem mondom hogy nem éreztem semmit de nem volt vészes. Táltak egy apró polipot amivel kontrollra kell járnom évente de csak egyszer voltam utána mert kevésbé érek rá erre a tortúrára.
2020. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!