Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agy-és mell daganattal+sűrű...

Agy-és mell daganattal+sűrű vérrel ami okozhat sztrókot (már volt sztrókja) nagyjából hány éve lehet az anyukámnak? Nem tudom mennyire súlyos az állapota. Nem merek erről beszélni, és nem is fogok. Látszólag jól van...Nehéz beismerni, de félek.

Figyelt kérdés

2020. máj. 14. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Nem vagyok orvos, így nem tudom. De ne is foglalkozz ezzel. Csak szeresd amíg tudod, és élvezz ki minden együtt töltött percet. Nekem nem volt rá időm.

2020. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne években, hónapokban számolj!
2020. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos kettesnek valószínűleg igaza van. Ha már két szervben is találtak, akkor áttétes, ami már nagyon nehezen kezelhető, ilyenkor már csak időt nyernek a betegnek és a családjának, hogy még együtt lehessenek. Tölts addig időt vele, amíg lehet.
2020. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. máj. 15. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!