Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy csontritkulásom...

Lehet hogy csontritkulásom van ha nem tudok pár percnél tovább hason fekve könyökömen támaszkodni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor azonnal elfáradok, erőtlen lesz a kezem és zsibbad. Ezért a telefont se tudom nyomkododni fekve. 27 vagyok Bechterew-es ezt csak azért írom mert ez is okozhat csontritkulást de nem tudom ennyi idősen okozhat e. Menjek el csontsűrűség vizsgálatra vagy egyszerűen csak gyenge vagyok? Tapasztalt más hasonlót?

2020. máj. 22. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt bízd az orvosokra, hogy milyen vizsgálat kell. Pl reumatológián vagy ortopedián kérdezd meg.
2020. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az emberi testet nem erre tervezték.

Nyomkodd más pozícióban a telefonod.

2020. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2: Tudom csak másnak meg tök természetes és rengeteg fiatal laptopozik/olvas ebben a testhelyzetben.
2020. máj. 22. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, nekik sem természetes.

Csak ők (veled ellentétben) telibe szarják, és nem írnak ki kérdést róla.

Jól teszed hogy foglalkozol vele, de az anatómiánk nem erre tervezett (akármennyire is digitális világban élünk).

A hason fekve könyöklés (huzamosabb ideig), az az újszülöttek kiváltsága, mikor még ismerkednek a testükkel, és az izmaikkal.

Ne másokhoz akarj alkalmazkodni, vagy viseld majd a következményeit.

Gerinc problémákhoz fog vezetni.

2020. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!