Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csontritkulásra milyen gyógysz...

Csontritkulásra milyen gyógyszereket szedtek, és milyen kezeléseket kaptok? Most derült ki, hogy csontritkulásom van és eléggé elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés

2018. nov. 30. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Vitamin D-3 Preseniust.

Reggel, éhgyomorra. Igyekszem minél többet mozogni.

Javasoltak már több tízezerért csodaszert, de nem éltem vele. Ezt jónak találom.

Orvos írta, javasolta, hittem neki.

Nem kell elkeseredni, visszafordítani nem lehet, de a további romlás ellen tehetsz.

2018. nov. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Most voltunk a reumatológián, D3 vitamint, Ca tablettát, és 3 havonta valami csontépítő vénás injekciót írt fel a dr Nő !
2018. nov. 30. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Csontritkulásra nem kell gyógyszer, se kezelés, mivel nem betegségről, hanem egy hiányállapotról beszélünk. Kálcium és D vitamin hiány. Mondjuk napi 20.000 NE D vitamin és 2x1 Béres Kálcivid (600 mg kálcium van benne) kúra 3 hónapig sokat segítene szerintem. Emellett egyél sok sajtot.
2018. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat !
2018. dec. 7. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!