Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mydeton meg Aflamin helyre...

Mydeton meg Aflamin helyre tudja hozni a derékfájásomat? Vélemény?

Figyelt kérdés

2 hete nagyon fáj a derekam, orvos azt mondta lumbágóm van, főleg a baloldalam fáj. Aflamint kell szednem meg Mydetont. Mindkettőt naponta 2x.

Félek a Mydetontól picit mert a betegtájékoztatón azt írták az idegrendszerre hat, utána jártam szabad lumbágóra szedni. A vélemények megoszlanak róla van aki azt mondja fáj a feje tőle, aluszékony lesz.

Másnak meg bevált. Vélemény?



2020. máj. 23. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyógytorna vagy hasonló kezelés tudja rendbehozni, a gyógyszer a tüneteket szünteti meg. Engem is próbáltak gyógyszerrel lerázni majd egy év után úgy döntöttem keresek más megoldást. Mióta tornazok rendszeresen érdekes tünetmentes vagyok, pedig előtte marék számra szedtem ezeket a szrokat...
2020. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel a lumbágó egy izomgörcs a legjobb rá a mydeton. Számtalanszor volt benne részem. Az aflamin helyett voltarent szednék, de ha ezt írta az orvos....
2020. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!