Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már gennygóc a szájában...

Volt már gennygóc a szájában az ínyén valakinek? Mit lehet vele tenni? A augmentin segit?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, piszkáltam a nyelvemmel és kidurrant. Ez volt kb. 3x életemben. Utána nem jött többet elő.

Azért nem mondom hogy csináld utánam, csak leírtam hogy annyira nem veszélyes csak undi. :)

2020. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után kifakad. Ha piszkálod, akkor előbb. Gyógyszertárban lehet kapni szopogatós-fertőtlenítős tablettát, biztosan tudnak olyan adni, ami nem vényköteles.
2020. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel baktériumok okozzák ezért az antibiotikum segít igen. Ha az orvos írta fel akkor szedd végig, viszont ha saját döntésed alapján akarod szedni akkor ne tedd, mert nem jó csak úgy antibiotikumot szedni.
2020. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz.
2020. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Voltam, es utana gyulladt be , majd antibiotikumot irt fel, tegnap kezdtem szedni de nem h jobb lenne meg rosszabb lett mára, erzem a fogam felett a nyelvemmel
2020. máj. 23. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum napok után kezd hatni. Szedjed előírás szerint, és ha lehet, akkor ne nyomogasd, ne piszkáld. Puha sörtéjű fogkefével tisztítsd és használj gyulladáscsökkentő szájvizet, corsodylt.
2020. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kell 3-4 nap mire az antibiotikum hat és nem ártana kenegetni is valamilyen géllel, vagy ecsetelővel. Nekem a fogamtól volt ilyen pukli az ínyemen, a fogamat kellett gyökérkezelni és akkor elmúlt.
2020. máj. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most vágták fel, nekem is a fogam miatt van, pedig gyokerkezeles alatt áll.
2020. máj. 24. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!