Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől nagyobb az arcom?

Mitől nagyobb az arcom?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre hogy a bal oldali "almácskám"nagyobb mint a másik, főleg mosolygásnál/vigyorgásnál vehető leginkább észre. Azt tudom hogy senkinek sem egyforma az arca, de ez lehet a probléma?

Vagy valami más?



2020. máj. 26. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fáj is, lehet hogy nyálmirigy gyulladás. Ha nem fáj és valamit tapintasz, lehet daganat. Ha mindig ilyen volt, ne foglalkozz vele, de ha növekszik és panaszt okoz, irány az orvos.
2020. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem fáj de nem is tapintok semmit sem ki. Csak kicsit megijedtem, hogy nagy baj lehet
2020. máj. 26. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
A bór alatt elő fordulhat zsírcsomó más néven lipotóma általában jó indulatú de érdemes orvossal megnézetni nekem a hónom alatt van de ott nem látszik onnét gondolom.
2020. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!