Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet-e visszérbetegségem, ha...

Lehet-e visszérbetegségem, ha nincs kidudorodó ér a lábamon?

Figyelt kérdés
Néhány napja fáj a jobb lábam szára, nem a vádli hátul, hanem inkább oldalt. Ha felpolcolom, ha járok, edzek, ha hideg vízzel zuhanyzom akkor határozottan jobb, a legrosszabb ülve. Nem volt megerőltetve. Kívülről viszont nem látszik rajta semmi. Nem dagadt fel, nem forró, nem dudorodik ki ér rajta. Azt tudni kell, hogy az egész testem eléggé eres kiskorom óta, vékony fehér bőröm van és áttetszenek rajta az erek, a kézfejemen, lábfejemen, mellkasomon is, kézen lábon néha kidudorodik. Apám visszeres volt, apai ágon több rokonom is, ezért gondoltam visszérre. Fájhat ennyire, ha kívül nincs semmi nyoma?

2020. máj. 26. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Eleinte nem dudorodik ki. Nekem is visszeres, csak jobban kéklenek az erek bizonyos részeken.
2020. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mégis azt gondoltam, hogy fájdalom inkább már akkor jelentkezik, ha már látható jelek is vannak... ha elmegyek orvoshoz, nem fog elküldeni a fenébe?
2020. máj. 26. 20:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát most beparáztam, hogy mélyvénás trombózis. Anyámnak volt fiatalon.
2020. máj. 28. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló jön elő néha, ülve, és elől, szúráshoz hasonló érzés néha, de elég ritkán. Kb. 20 éve emlékszem, hogy sokszor előjött, azóta elvétve. Ha sokat ugrálok, akkor is előjön az az érzés. És nem látok rajta visszért ott, ahol fájni szokott, pedig én is arra gondoltam. Ha azóta nem haltam bele, ezután sem fogok, szerintem ez rád is igaz lehet. Trombózisra és hasonlóra nem is gondoltam, bár nekem elől van, kicsit talán más, mint a tied.
2020. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elmondod az orvosnak a panaszaid és azt is, hogy anyukádnak volt trombózisa akkor nem hiszem, hogy elküld a fenébe.
2020. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!