Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek ilyen fiatalon inkonti...

Lehetek ilyen fiatalon inkontinens? SOS!

Figyelt kérdés

Szóval 17 vagyok és már nem egyszer ébredtem úgy h. valami meleg van a fenekem alatt és egyre többször megesik ez napközben. Észre sem veszem, csak azt h. már teljesen bekakiltam.

Figyelek rá mindig h. mit eszek de azzal nincs összefüggésben.

Most is napok óta nem votlam de egyszerűen nem tudok és holnap mennem kell városba és nagyon félek h. megint rosszkor jön...


Milyen orvoshoz forduljak ezzel? Vagy mit lehet kezdeni?? NEM AKAR9K PELENKÁS LENNI 😭😭


SEGÍTSETEK LÉGYSZI


Trollokra borzasztóan nem vagyok kíváncsi, nem gondolom ezt nagy poénnak csak nagyon félek.


Köszi



2020. máj. 27. 00:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
1 2
 1/19 anonim válasza:
75%
Lehetsz.
2020. máj. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Első körben, hívd fel a háziorvosod, ő majd el mondja , hogy milyen orvoshoz fordulj, vagy hogy mitől lehet.
2020. máj. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Ennek rengeteg oka lehet. Rák, fertőzés, stb. de még lelki eredetű is. Ezt ki kell vizsgálni, mihamarabb fordulj orvoshoz, és hidd el, nem fog hülyének nézni.
2020. máj. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha nagyon aggódsz, és megspórolnád a troll-válaszokat, mint a "kedves" első, inkább orvos válaszol rovatban tedd fel a kérdésed a "medicall" nevű alkalmazásban vagy itt:


[link]

2020. máj. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az alapján amit leírsz nekem az tűnt fel, hogy napok óta nem voltál és nem érzed mikor jön. Ez alapból arra utal, hogy a székelési ingered nincs jelen. Gyors megoldás lehet, ha minden reggel elmész WC-re akkor is ha nem érzed és megpróbálsz kaksizni egyet.

Az orvoshoz viszont el kellene menni, hogy kivizsgáljanak. Elég sok oka lehet a dolognak és ehhez még fiatal vagy.

2020. máj. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
De hasmenésed van, vagy a rendes kemény tömb úgy csúszik ki, hogy észre se veszed?
2020. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nincs ált. hasmenésem, csak azt veszem észre, hogy nem tudom visszatartani...
2020. júl. 10. 13:21
 8/19 anonim ***** válasza:

Próbálkozz pár széntablettával...

Előfordulhat ilyen.

Mi pest megyéből átköltöztünk Jász-Nkun-Sz megyébe... A por/pára/meleg talajvíz totálisan felboritotta az anyagcserénket (a helyi ivóvíz minőségéről ne is beszéljünk).

/3 év alatt nem aklimatizálodtunk/

De javaslom a (tengeri)sós -ecetes víz,igen saláta lé kúrát,napi minimum 2x 2 deci ,ha többet iszol nem baj.Sok fertőzést megelőz és kikúrál.

2020. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
tesómnak is korán kezdődött, szerintem simán lehetsz inkontinens... érdemes megnézetni
2020. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak simán gyenge a záróizmod. Mert ha jól értem, érzed az ingert, csak nem tudod visszatartani. Ahogy kell, rögtön be is nyomod.
2020. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!