Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hatásosan milyen passzív...

Hatásosan milyen passzív módszerrel érjem el a szociális távolságtartást?

Figyelt kérdés

Borzasztóan zavar, hogy például egy majdnem üres buszon, miután magam számára megtaláltam az ideális helyet a legtávolabb mindenkitől, frissen felszállók közül legyen az öreg, vagy fiatal, a közvetlen közelemben ül le, vagy áll mellém, pedig lett volna távolabb is ülés, vagy állóhely. Arról már nem is beszélve, hogy az orráról lehúzott csukva levő száján a maszk, ami így semmit sem ér. Tömött buszra élből fel sem szállok.


Egyáltalán nincs kedvem szólogatni minden tudatlannak, aki azt hiszi hogy vége van a járványnak, viszont szeretném, ha minél távolabb maradna tőlem.


Legyek büdös, ésszerű határok között? Egyek fokhagymát, ez kell?!

Sosem ettem, de most ha ez hat, hát akkor ez.



2020. máj. 28. 02:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
41%

Én azóta egy csomó megállót gyalog teszek meg, lehetőleg mellékutcákon.

Az is elriasztó lehet, ha köhögni kezdesz.

2020. máj. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
27%
Megertelek. Nekem a munkahelyen van ilyen problémám. Szerencsere buszoznon nem kell mert be tudok sétalni. Csinálj egy feliratot hogy "ne gyere 2m nél közelebbre" aki leveszi a maszkot és úgy jön közel annak szólj nyugodtan. Hiszen ő szeg szabályt. De ha nem akarod hogy hülyébek nézzenek akkor sajnos csak a menekülés marad. Mert a többs3get nem érdekli az egész. Az emberek olyanok mint a birkák. 32 mrgbezrgedesnél azt mondták nekik maradjanak otthon. Akkor otthon maradtak és féltek. Most 1500nál azt mondjál mehetsz már nem számít semmi és azt nézik húlyének aki betartja a szabalyokat. :( szomorú ez. En is folyamatosan ugrálok a kollégák elől. Csak 3an hordunk maszkot 150 emberből. Még jó hogy egyedül vagyok az irodában de ertekezleten mert persze tartanak 60főset zart térben. Senkin nincs maszk.
2020. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12-es, ezt szomorúan olvasom.
2020. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!