Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hatásosan milyen passzív...

Hatásosan milyen passzív módszerrel érjem el a szociális távolságtartást?

Figyelt kérdés

Borzasztóan zavar, hogy például egy majdnem üres buszon, miután magam számára megtaláltam az ideális helyet a legtávolabb mindenkitől, frissen felszállók közül legyen az öreg, vagy fiatal, a közvetlen közelemben ül le, vagy áll mellém, pedig lett volna távolabb is ülés, vagy állóhely. Arról már nem is beszélve, hogy az orráról lehúzott csukva levő száján a maszk, ami így semmit sem ér. Tömött buszra élből fel sem szállok.


Egyáltalán nincs kedvem szólogatni minden tudatlannak, aki azt hiszi hogy vége van a járványnak, viszont szeretném, ha minél távolabb maradna tőlem.


Legyek büdös, ésszerű határok között? Egyek fokhagymát, ez kell?!

Sosem ettem, de most ha ez hat, hát akkor ez.



2020. máj. 28. 02:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Menj odébb. Ez pl megoldás lehet.
2020. máj. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Fokhagyma kipróbálható.

Csak kérdés utána a célállomásodon mi lesz veled. Pl munkahelyen.


Mwgoldható máshogy a közlekedés? Kerékpár (közelbe mész. Pl Budapesten belül) / autó (ha van rá erőforrás)?

Milyen gyakran jön busz?

2020. máj. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Ez a neked való:

[link]

2020. máj. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 Na ez az, én már egyszer találtam üres helyet, más ne jöjjön be a szférámba..


#2 Munkahely miatt nem kell aggódnom szerencsére. Más alternatíva nincs, teljesen üres, vagy a lehető legüresebb buszra pedig nem várhatok a végtelenségig, a következő megállónál pedig úgyis felszáll majd egy kisebb horda...


#3 Kár, hogy nem vagyok ilyen széles hátú, csak kis betűkkel férne ki..

2020. máj. 28. 12:58
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

#1hez. Megoldást kértél. Passzívat. Nem tetszik, maradj passzív, szenvedjen.


Asszertív az lenne, ha ki tudnád mondani, amit akarsz úgy, hogy a másik megértése és ne legyen belőle sértődés.

De ez sem célod, sem képességed.

2020. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Manipulatív az is, ha táblát tartasz és rá van irva: fertőzést elkerülheted, ha megtartod a távolságot!
2020. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Az úton színlelj telefonbeszélgetést, amelyben fennhangon elmondod, hogy pozitív lett a koronád, most küldtek haza házi karanténba. Makacsabb egyének esetén néha tüsszents is látványosan.
2020. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Menj arrébb, és kész. Az influenzajárványok idején amúgy nem volt ilyen frusztrációd? Csak mert nem sokkal többen halnak bele ebbe, mint abba.
2020. máj. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
Ez a sokkal többen halnak bele kamu.
2020. máj. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
Vegyes elő a nemiszervedet a buszon
2020. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!