Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pár hete elkezdtem érezni egy...

Mester55 kérdése:

Pár hete elkezdtem érezni egy fura kellemetlen érzést a szívemnél. Ha nem figyelek rá, akkor elmulik, de mindig eszembe jut. A pulzusom 100/p vérnyomásom nem tudom. Voltam EKGn 2x mérték meg, mert az elsőn nagy volt a pulzusom. Mi lehet ez az érzés?

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 05:27
 1/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem tudom mitől lehet.

Olvastam, hogy extrasystole meg mellkasi diszkomfort.

De mik az extrasystole tünetei?

És mik a tünetei a mellkasi diszkomfortnak?

Nem tudom, hogy pszichés dolog lenne, mert csak akkor érzem, ha rágondolok és ha pánikolok, akkor rosszabb lesz.

Főleg akkor érzem, amikor elmegyek aludni és lefekszek. Ahogy lecsukom a szemem úgy elkezdem érzeni. De nem tudom, hogy miért.

2020. máj. 30. 05:36
 2/7 anonim ***** válasza:

nem vagy ideges?

Mert ha ideges vagy attól is felmegy a pulzus

Ha viszont nem idegi eredetű akkor szedjél valamennyi béta blokkolót az majd beállittja a pulzusod

2020. máj. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A 100-as pulzust tachycardianak hívják és ez nem normális. Megterheli a szivizmot és hosszútávon csökken a szív teherbíró képessége.

Pajzsmirigybeteg vagyok, nekem rosszul számították a gyogyszerem és felvitte 100 fölé a pulzusom. Ugyanezt éreztem, mint te. Állítottak a gyogyszeremen és most már jó.

Amikor csinálták az EKG-t nem volt bent orvos?? O.o

2020. máj. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De volt bent orvos.

Annyi, hogy ez a betegség halálos? Vagy nem?

Magneb 6-ot szedek rá, az jó?

2020. máj. 30. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem nem jó rá a Magne B6

Hosszútávon halált okoz mivel a sziv állandó pörgésben van nem képes pihenni

Az ideális pulzusszám 60 és 80 között van, nem pedig 100-on

Nemtudom, hogy idegi alapon van e ez nálad vagy más betegséged van de menjél vissza az orvoshoz és irassál fel béta blokkolót

2020. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem Magne B6 kell rá, hanem olyan gyógyszer, ami szépen beállítja a pulzusodat.

Nem halálos, de szívelégtelenséget okoz hosszú távon. Nagyon érdekes, hogy nem küldött szakorvoshoz

2020. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ezzel küzdök lassan 1 éve. Az orvosok szerint egészséges vagyok, ezzel lezárták az ügyemet, nem írtak fel semmit. Nekem szinte állandóan 80-90 a pulzusom, vagy magasabb, ilyenkor érzem a pulzusom és rosszul vagyok, ha 60 körül van akkor érzem magam jól. Számtalan vizsgálatot végeztek, de nem találtak semmig, annyit mondtak hogy sportoljak, amit nem tudom hogy képzelnek el, amikor az ágyból felkelve vagy lépcsőzéstől rosszul leszek nem hogy pl futástól vagy bármitől.


Megpróbálok majd más klinikára elmenni vele hátha kiderítik mi a bajom, ha te előbb eljutsz orvoshoz és kiderítik a bajod kérlek írd le nekem, nagyon örülnék ha rám szánnád azt a pár percet.

2020. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!