Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bővebbent lent?

Bővebbent lent?

Figyelt kérdés
Ma van a harmadik napja,hogy időközönként fájlalom a hasam azt úgy kell érteni hogy kicsit fáj ilyen 1 percig maximum abbamarad majd megint egy kis idő múlva éElső nap jobban fájt tegnap és ma tűrhető nem nagyon fáj egyébként egész éjjel alszom simán csak napközben érzem.Van olyan érzésem is hogy mintha nehét lenne a gyomrom vagy nemtudom mihez hasonlitani .Székelni is voltam mind a 2-3 napban de nehezebben ment mint szokott ha értitek mire gondolok.Illetve én eléggé hipochondor is vagyok mert bármilyen legapróbb dologra beképzelek akármit.Volt már rák,akármilyen legsúlyosabb betegséget is.Az lenne a kérdésem tapasztalt valaki ilyet?vagy tudnátok mondani valamit?
2020. máj. 30. 13:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Összefoglalva annyi,hogy nem fáj nagyon tehát most nem úgy kell elképzelni hogy nemtudok megmaradni alig fáj az is időközönként van hogy 1 percig érzem aztán sokáig nem majd megint egy kicsit és elmúlik . Érzem hogy úgy fura érzésem van ott hastájékon
2020. máj. 30. 14:04
 2/4 A kérdező kommentje:
Még annyival kiegésziteném,hogy eléggé stresszes vagyok akármin tudok idegeskedni készülök pszichológushoz is hamarosan.Múltban történtek miatt de ze egy másik dolog tudna valaki valami tanácsot adni?vagy tapasztalt e már ilyet?
2020. máj. 30. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Fájhat a stressztől is, de lehet a székrekedés miatt, egyél valamilyen székletlágyítóételt, hogy megtisztuljon a bélrendszered.
2020. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És az milyen étel?pl?
2020. máj. 30. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!