Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Genetikailag örökölt refluxból...

Genetikailag örökölt refluxból ki lehet gyógyulni ?

Figyelt kérdés
Sajnos elég sűrűn böfögök , néha savasat is . Néha ég a gyomrom , bár ez tényleg ritka , annál gyakoribb tünet a mellkasfájdalom . Illetve sajnos akárhogy mosok fogat ,mindig kellemetlen a leheletem . Másik kedvenc tünetem a folytonos csuklás . Van remény a kigyógyulásra ?

2020. jún. 2. 00:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy sajnos csunya fehér lepedék is van a nyelvemen
2020. jún. 2. 00:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszer szedessel. Egyik barátnőm is ezzel szenvedett de ő enni se bírt annyira rossz volt. Mégis meggyogyult
2020. jún. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok a válaszokra!


Nálam böfögés, folyamatos slejmérzet, köhögés, krákogás van, ráadásul valamivel több, mint fél éve kezdődött el...

Mekkora szerencsétlennek kell lenni hozzá, hogy akkor kezdődjön egy köhögéssel járó krónikus szarság amikor felbukkan egy köhögéssel járó új vírus?

Úgy kerülnek mintha pestises lennék, adjatok valami tanácsot a megszüntetésére 😭

Én szedtem gyógyszert, annyig használt mint halottnak a csók.😭

2020. jún. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Minden betegség gyógyítható, de nem minden beteg.

Egyet tudni kell, hogy a savlekötőkkel a helyzet csak rosszabbodni fog. Lényeges változás kell a táplálkozãsodban, amit minem ismerünk, és a stresszeidről sem tudunk semmit. Tanãcsolnám a kínai orvoslást, jó ayurvédást, vagy nézz körül a neten, YouTube-on.

2020. jún. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, látom, hogy előző (#4) hozzászólót lepontoztátok, de ennek ellenére is csatlakoznék a véleményéhez. A reflux az nagyon sok esetben épp a túl kevés/gyenge gyomorsav miatt van. A savlekötők pedig csak ártanak a helyzetnek. Ha már minden más módszer ki lett próbálva, akkor megéri adni egy esélyt az alternatív módszereknek is. Az első lépés a táplálkozási szokások megváltoztatása. Nem magamtól találtam ki ezeket az okosságokat, hanem több ismerősömnél is láttam, hogy szépen rendbe jöttek.
2020. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Salvus víz, fehérakác tea plusz reflux diéta testmozgás. Mondanám hogy ne stresszeljetek de sajnos az irányíthatatlan.
2020. aug. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!