Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbetegek! Milyen tünettel...

Cukorbetegek! Milyen tünettel alakult ki nálatok ez a betegség?

Figyelt kérdés

Most nagyon gyanakszom arra, ezért is kérdezem, hogy nektek milyen tünettel indult el és milyen tüneteket produkáltatok akkor amikor azt mondtátok, hogy ez nem mehet tovább, muszáj egy vérkép.


Válaszokat előre is köszönöm :)



2020. jún. 2. 01:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Valamint azt szeretném megkérdezni, hogy ha későn megyek vele orvoshoz, tényleg halálos is lehet?
2020. jún. 2. 01:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére egy szűrésen tizenvalahány éve idejében felfedezték. Azóta gyógyszeresen normál értéken tudom tartani a vércukromat.

Minden cukorbetegnek van mérőműszere -sajnos elég sokan vagyunk-, illetve egyes patikákban is ingyen végeznek ilyen mérést. Éhgyomorra egy kis szúrás az újadon, s pár mp. múlva megtudod, hogy mennyi a vércukrod.


[link]


Súlyos, elhanyagolt esetben a szövődmények miatt lehet halálos is.

2020. jún. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem volt tünete
2020. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szokásos tünetek:

Folyamatos szomjuság érzet (napi kb 5-6 l folyadék), ebből kifolyólag állandóan pisilni jártam.

Viszketés az egész testen.

Hirtelen fogyás.

2020. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyik sem áll fent.

Valamelyik nap megittam 2 liter kólát és másnap fájt mindenem illetve egész nap nyomott az álom ezért kérdeztem. :)

2020. jún. 3. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!