Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akit mutenek és altatásban...

Akit mutenek és altatásban van mit erez a mutetbol?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Semmit :), kivéve, ha olyan jó alvó mint én és 3-or felébred közben!
2020. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2020. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Semmit
2020. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
1 es,azért ébredtél fel,mert kevesebb altató gázt kaptál.
2020. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem érzel. engem 3x műtöttek altatásban. Egyiknél sem volt semmi.

Műtét közben akkor ébredsz fel, ha felébresztenek és akkor sem érzel semmit mert érzéstelenítőt is kapsz dögivel. Ezért van ott az aneszteziológus. Ez a dolga.

2020. jún. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, olyan, mint amikor éjjel elalszol jó mélyen, és reggel felébredsz. Csak utána kómásabb vagy.
2020. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmit nem érez.
2020. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
2x műtöttek. Nem érzel semmit. Pont azért altatnak el. Én semmire nem emlékeztem, nem álmodtam, de arra sem emlékeztem, hogy felébresztettek. Az első emlék mindkét esetben, amikor a folyosókon tolnak vissza a kórterembe.
2020. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmit nem fogsz érezni, amikor beadják még semmit nem érzel, józanabb vagy mint valaha. Aztán képszakadás. Amikor felébredsz már az ágyban pihizel.
2020. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az utolsó emlékem hogy fekszem a műtő asztalon és mondják h ne aggódjak mar erre sem fogok emlékezni. Mindenki nagyon kedves volt, fogalmam sincs hogy mikor altattak el 😃 utána nekem az első emlékem hogy mar délután van és akkor ebredtem fel, de elvileg előtte mar fent voltam délelőtt és rég nehezen tudtak fekve tartani, de mondom nekem ez nem is rémlik :D kb másnap reggeltől emlékszem bármire is pedig a mutetem reggel nyolckor volt :D
2020. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!