Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akit mutenek és altatásban...

Akit mutenek és altatásban van mit erez a mutetbol?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 12:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Semmit engem már többször műtöttek és altatásban nem éreztem semmit, még a gerinc érzéstelenítésnél se csak abban az a rossz, hogy hallod mit beszélnek.
2020. jún. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Nem kell aggódni altatástól, olyan mélyen alszol, hogy még csak álmodni se fogsz semmit, nemhogy érezni bármit. Van erre külön egy orvos, aki semmi mást nem csinál, csak azt figyeli, hogy mélyen alszol-e és jól vagy-e. :)


Első emlék nekem is a folyosó visszafelé :D

2020. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

12es vagyok


Én rettentő izgulós voltam nagyon is féltem előtte, de utólag belegondolva teljesen felesleges volt, mindenki kedves és megértő volt, és onnantól kezdve, hogy felfeküdtem az ágyra, 10 érzett másodperc után már a folyosón voltam kifelé (nyilván a műtét hosszú volt)

2020. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!