Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy baj van? Mi lehet az...

Nagy baj van? Mi lehet az oka? Vérképen a monocita számom magasabb volt. 9. 8 a határ érték. Még a vesefunkcióm lett rossz. 83 ott 90 az alsó határ. Minden más rendben volt, normális tartományban.

Figyelt kérdés

2020. jún. 5. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan azt hiszed, hogy itt orvosprofesszorok várják a kérdéseidet? MENJ EL ORVOSHOZ!!!!!
2020. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Sok "orvos" van aki "orvosnak" mondja itt magát. Érdekes módon az ilyen kérdésekhez vagy olyan kérdésekhez ahova "orvosi" szakképzettség kell, valahogyan nem tudnak válaszolni, de az egyéb kérdésekben meg, hitegetik, hogy ők orvosok...


Roppant érdekes. Várjuk ide a válaszokat Gyakorin praktizáló orvosok.

2020. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Monocita annyira nem magas, okozhatja valami vírusos vagy bakteriális fertőzés. Vesefunkción nem tudom mit értesz mértékegységek nélkül, ha GFR-re gondolsz (vesén átszűrődő folyadék mértéke) akkor lehet egyszerűen folyadékhiány tünete. Igyál többet. Ha minden más normális akkor teljesen rendben vagy nem kell aggódni valamilyen vese problémánál más se stimmelne.
2020. jún. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó a választ. Nem voltam beteg mostanában így nem értem miérz. Gfr igen. Pedig iszom eleget 1.5 liter. Többet nem bírok.

A másik 2 válaszoló meg tölthetné az idejét hasznosabban is. 1 melyik országban élsz? Mert Budapesten még mindíg nem fogad az orvos a járvány miatt. 2 kis eltéréssel egyébként sem rabolnám az idejét és töltenék 1.5 a rendelőbeb várakozással kitéve magam valami fertőzésnek úgy hogy nem érzem magam betegnek. Ilyen idiótát jézusom.

2020. jún. 6. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!