Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet nyáron a leg...

Hogyan lehet nyáron a leg kényelmesebben pelenkában aludni? Ha nincs rajtam alsó, akkor lecsúszik és nagyon utálok melegben nadrágot viselni.

Figyelt kérdés
mikor kicsi voltam, olyan 11-12 volt speciális ruha, ujjak nélkül amit a dédim vart ami alul megtartotta, de már mióta tizenéves lettem és felnőttem azóta iszonyatosan rossz így aludnom nyáron. mit tehetek? hogy a legkényelmesebb? már letettem róla hogy valaha lesz párkapcsolatom, vagy bármi normális az életemben, de legalább ne ébredjek úgy hogy pisis az ágyam, mert ha lecsúszik kifojik a szemét....
2020. jún. 6. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Hogy mi
2020. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Pár mérettel nagyobb alsóneműt húzz rá!
2020. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen rögzítő nadrág.

[link]


Betéttel nem lehet megoldani az éjszakát? Vannak mindenféle, nagyobb betétek is.

2020. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Üdv újra, pelenkafétises kérdező!
2020. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vannak oldalt megkötős pelenkák. A kórházban is ilyet használnak.

Ez nm csúszik le .

2020. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és olyat hol tudok venni? még életemben nem hallottam olyanról. nekem textil nem kell meg egyéb marhaságok, még csak az kéne hogy még mossam is naponta....
2020. jún. 6. 22:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan eldobhatós nadrág pelenkák is amit légáteresztőek. Van egy oldal ahol felnőtt méretű rövid ujjú és szinte még a rövid nadrágnál is rövidebb vékony pamut Body-t csinálnak egyéni méretek alapján. Az jól megtartja éjszakára a pelenkát.
2020. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kisebb gyermekeknek is melegük van időnként nyáron a pelenkában még éjszaka is.
2020. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Így párod sosem lesz, mert nem is válaszolták a privát levelemre amit küldtem neked.
2020. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm aki ínkontinens és éjszakara időnként textil pelenkát visel gumibugyival. 1 éjszaka alatt 6 db textil pelenka használódik el Tetra pelenka méretben. És reggelre van pelenka csere eldobhatósban. Viszont ha éjszaka is pelenka csere szükséges, akkor van lezárható fedeles pelenkatartó vörös amibe vizet kell rakni abba kell tárolni a hetente egyszeri mosógépes mosásig.


Nem ciki az éjszakai textil pelenka meg nyáron gyorsabban is szárad.

2020. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!