Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kis unokám 5 éves. Két orvos...

Kis unokám 5 éves. Két orvos ajánlotta az orrmandula műtétet neki. Néha közép- fül gyulladása van amikor megfázik.Azt hallottam hogy az orrmandula idővel kinő . nem tudom vajon helyes e operálni. ?

Figyelt kérdés

#orrmandula műtét...
2020. jún. 7. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha begyulladt akkor abból agyhártya gyulladás is kialakulhat, én a helyedben nem várnék addig... Barátnőmnek is 5ször nőtt vissza és mikor nem akart műtétet agyhártyagyulladása lett. Szerencsére túlélte.
2020. jún. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Az igaz, hogy az orrmandulla visszanőhet. De nem mindenkinek nő vissza. Mi 4-en vagyunk testvérek. Mindannyinknak kivették az orrmandullánkat, mégis én vagyok az egyetlen akinek már negyedik alkalommal nő vissza. 46 évesen lassan megyek a negyedik orrmandulla műtétre, mert állandóan begyullad a fülem, nincs szagló, és ízlelőérzékem.

Ha orvosok tanácsolják akkor érdemes kivetetni, mert így nem fog később szenvedni az állandó fülgyulladással. Hidd el: hihetetlenül tud fájni. Nem biztos, hogy az unokádnak visszanő. Bátyám 51 éves. 4 évesen vették ki neki, és sosem nőtt vissza. Ahogy a többieknek sem.

2020. jún. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Majd az édesanyja eldönti!
2020. jún. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3/3 anonim... köszönöm a választ de nem azt kérdeztem ki dönti el hogy operálják... nyilván ők , mivel ők a szülei. :)
2020. jún. 8. 07:18
 5/14 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem van. Altatásban végzik az operációt?
2020. jún. 8. 07:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, altatásban szokták.
2020. jún. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Kisgyermek eseten altatásba. Felnőttnek helyi érzéstelenítésbe.


Amúgy altatásba hosszabb a gyógyulási idő és fajdalmasabb. (Felnőttnek)

2020. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva? Mi rosszat írtam? Hogy nekem visszanő? vagy miért?
2020. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 hónappal ezelőtt vették ki harmadjára. Altattak. Nem volt hosszabb a gyógyulási idő és fájdalmasabb sem volt. Én örülök, hogy elalatattak.

48/N

2020. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Időpontja Július 7 . Aggódok . Tudom hogy "csak " 20 perc kb .. de akkor is .
2020. jún. 10. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!