Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kis unokám 5 éves. Két orvos...

Kis unokám 5 éves. Két orvos ajánlotta az orrmandula műtétet neki. Néha közép- fül gyulladása van amikor megfázik.Azt hallottam hogy az orrmandula idővel kinő . nem tudom vajon helyes e operálni. ?

Figyelt kérdés

#orrmandula műtét...
2020. jún. 7. 23:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Rutin műtét. Felesleges aggódni. A műtétbe még egy ember se halt bele, sőt az utána lévő kockázatokba se halt bele. Ugyan van kockázat, hogy bevérzés történik és emiatt meghalhat a műtött személy, de ezek általában azért vannak, mert a család sz*rik rá és nem viszi időben orvoshoz, amikor a vérzés megtörténik. Ha időben orvoshoz kerül vérzés esetén akkor a halálozási esély 0%.
2020. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Én is kb annyi lehettem amikor nekem kivették. Nem igazán emlékszem rá, annyi maradt meg, hogy nagyon nevettem,amikor elkezdett hatni az altató😂😅úgyhogy szerintem őt se nagyon fogja meg hatni a dolog, nem kell aggódni. (Tudom, nem lehet az aggodast "kikapcsolni", hiába mondom) jobb így szerintem, azt hallottam, hogy felnőttként jobban fáj, megerezni.
2020. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszön szépen mindenkinek a válaszát. nagyi vagyok .. azért aggódok :)
2020. jún. 16. 12:08
 14/14 anonim ***** válasza:

Kisfiamat most műtötték. Az előkészítőből, műtétből, és a következő órákból semmire sem emlékszik.


Előtte 3 nap is menni kellett. Vérvétel, aneszteziológus, korona teszt, fülészet stb. A végére kicsit besokallt.


Az ébredés után nehéz volt. Míg élek, nem felejtem el. Akkor nagyon sírt. Majd visszaaludt, de akkor meg azt hittem, megfullad, küzdött a levegőért.

Ezt csak azért írtam le, hogy ne érje váratlanul anyukát.


Aztán megint felébredt. Onnantól mintha mi se történt volna. Nem kellett fájdalomcsillapító, evett, ivott, játszott.


Abból a fél óra szenvedésből egy percre sem emlékszik, csak engem viselt meg.


Ne aggódj! Nem lesz baj. Ez a műtét semmi ahhoz képest, amiket egy túltengő orrmandula tud okozni.


Ha meg visszanő, akkor visszanő. Addigra a gyerek feje, orrürege is nő.


Üdv: egy háromnapos műtött anyukája

2020. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!