Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napok óta tartó gyomorszáji...

Napok óta tartó gyomorszáji fájdalom,hányinger és székrekedés?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a problémám hogy már 5 napja székrekdéssel küzdök és alig van székletem(kis mennyiségű,kemény,bogyós)

Már mindent próbáltam de semmi nem hajtott meg,illetve hányingerem is van,és sokat fáj a gyomorszájam.mi lehet a baj?ugye nem bélelzáródás?16l



2020. jún. 8. 23:38
 1/7 zsofimágus ***** válasza:
100%

Érdemes megnézetni orvossal, mert látatlanban nem lehet ezt elmondani. De ha bélelzáródás lenne, akkor valószínű annak komolyabb tünetei lennének.

Mindenesetre tanácsolni tudom, hogy igyál nagyon sok folyadékot (legalább 2 litert/nap) mert attól is lehet ilyen a székleted.

2020. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy sima hányós vírusnak is lehetnek ilyen tünetei. De azért nézed meg egy orvossal. Nem hiszem, hogy bélelzáródás, de attól még lehet más komolyabb baj.
2020. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Voltam belgyógyásznál és nem mondott semmit,adott pezsgőkúpot de attól sem volt nagyon székletem ma szinte csak rostos kaját ettem csomó gyümölcsöt és egy csomó vizet rostos levet ittam úgyhogy remélem holnapra már lesz eredménye,ha más nem akkor hashajtó,

Köszi a válaszod!

2020. jún. 8. 23:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. jún. 8. 23:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor főzök egy bablevest, ebédre és vacsorára megeszem és másnap reggelre garantált a siker. Hashajtó előtt érdemes kipróbálni, esetleg Glicerin kúp is segíthet néha.
2020. jún. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hányinger és gyomorszáji fájdalom refluxtól is lehet, nem sok a savad?
2020. jún. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából sok a gyomorsavam meg ég is a gyomrom anyukám javasolta a citromos vizet az segíteni szokott.

De nem is tudom a gyomorszáji fájdalom is lehet ennek a tünete?

Mert akkor minél előbb elmegyek orvoshoz

2020. jún. 9. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!