Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér, végbélrepedés,...

Aranyér, végbélrepedés, végbélrák?

Figyelt kérdés
Már jó pár éve előfordul, hogy havonta párszor wczés utàn friss vér van a wc-papíron, nem túl sok csak egy folt. Általában akkor fordul elő amikor keményebb a széklet, érzek egy kis fájdalmat és utána véres lesz a papír. Egyébként nem szokott fájni. Eddig nem gondolkodtam el rajta, hogy valami komoly dolog állhat a hàttérben, úgy voltam vele, hogy biztos kevés rostot eszem és emiatt alakult ki aranyér vagy valami ahhoz hasonló. Remélem ez tényleg így is van. Szerintetek mi lehet? Valaki tapasztalt hasonlót? (18 éves vagyok)

2020. márc. 23. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A végbélrákhoz sok idő kell, az aranyérhez is, és az legtöbbször tapintható. Szerintem éppen a nagyobb és keényebb nagy dolog miatt bereped a végbél. De nem vagyok orvos, úgyhogy csak élettapasztalatból beszélek.


Nemcsak sok rost kell, hanem leves, folyadék és mozgás is.

2020. márc. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és várom a többit is.
2020. márc. 23. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Én voltam így mint ahogy most te nekem végbél berepedésem volt. Én el mentem a körzeti orvoshoz adott beutalót a kórházba és ott segítettek rajta. Mert magától nem múlik el csak egyre rosszabb és fájdalmasabb lesz legalábbis nekem így volt meg írnám hova küldtek vele de sajnos ez már régebben volt és azóta változhatott a helyzet különben először a sebészetre mentem az küldött végbél vizsgálatra.
2020. márc. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!