Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tompa az agyam és bamba...

Tompa az agyam és bamba vagyok aurás migrén roham után 2-3 héttel is. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Sajnos már a munkában is érzem negatív hatását. Azóta szinte 2 naponta fáj a fejem. Tele vagyok fájdalomcsillapítóval. És szédelgek is. Voltam orvosnál azt mondta szedjek fájdalomcsillapítót.

#fejfájás #Aurás migrén roham
2020. jún. 9. 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, Nekem ugyan ez a problémám, még nálam sem találtak semmit, pedig már nagyon sok kivizsgálásom volt. Februártól van ez nálam. Tegnap elmentem konditerembe, utána jobban éreztem magam, viszont ma reggel megint ugyan olyan tompa vagyok. BEMER kezelést is kipróbáltam, most tartok a 6. hétnél, de nem sok semmi változott. Kerülöm a stresszt, gyógyteákat iszok, de eddig az sem segített. A fájdalomcsillapítók sem nagyon hatottak. Neked mi az ami hat? Remélem jobban leszel és kiderül, hogy mi az, ami hatásos ilyenkor.
2020. jún. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi. Talán 2 hét emberek nélkül. Most majd a martofel vas pótlót próbálom meg+fájdalomcsillapító. Engem az zavar nagyon, hogy nem tudok pörögni
2020. jún. 9. 08:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is az zavar, hogy nehezebben tudok koncentrálni. Pont jól jön államvizsga előtt. Több energiába telik egy bizonyos szellemi feladat megoldása, mint normális esetben. Vérvételem alapján nem volt vashiányom.
2020. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azóta van valami változás?
2020. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen. CBD olajat kezdtem használni és hihetlen hatása van. Kezdek újra önmagam lenni. Nagyon örülök neki :)
2020. aug. 1. 10:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik fajtát kezdted el használni (mg, vagy %) és hogyan adagolod?
2020. aug. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
USA medical 500. Az adagolás fokozatos és egyéni
2020. aug. 30. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!